Англија

icon

Сите кратки вести

Лестер игра НГ на 9 од последните...
Лестер игра НГ на 9 од последните 10, а на 6 по ред не дава гол
Брентфорд ги добива последните 6...
Брентфорд ги добива последните 6 дуели со Престон
Норвич и Нотингем играат со ГГ на...
Норвич и Нотингем играат со ГГ на последните 7 меѓусебни натпревари (6 се и ГГ3+)
Лејтон Ориент и Карлисл играат со...
Лејтон Ориент и Карлисл играат со 3+ на последните 9 меѓусебни натпревари (7 се 4+)
Сканторп на гостувањето кај...
Сканторп на гостувањето кај Брадфорд без дефанзифците Мирфин (17/1) и Таузенд (14/0)
Волвс постигнува најмалку 2 гола...
Волвс постигнува најмалку 2 гола, победува и при тоа игра со ГГ и 3+ на 5 од последните 6 меѓусебни средби против екипата на Бристол Сити
Барнсли и Блекбурн играат со ГГ и...
Барнсли и Блекбурн играат со ГГ и 3+ на последните 5 меѓусебни средби
Колчестер на гостувањето кај...
Колчестер на гостувањето кај Лутон без првиот стрелец Портер (н, 15/6), капитенот Прозер (о, 14/0) и Кинсела (о, 12/0)
Манчестер Сити постигнува...
Манчестер Сити постигнува најмалку 2 гола на 7 од последните 8 натпревари на гостински терен во Премиер
Арсенал победува со полувреме-...
Арсенал победува со полувреме-крај на последните 5 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на ВБА

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување