Бирмингем - МК Донс

Бирмингем без Котерил (средина, 13/2).

МК Донс комплетен.

Бирмингем игра со 0-2 гола на последните 5 натпревари на домашен терен во Чемпионшип.

МК Донс прима најмалку 2 гола и губи на 5 од последните 6 натпревари на гостински терен во Чемпионшип.

Бирмингем победува на последните 4 меѓусебни средби против екипата на МК Донс и при тоа постигнува најмалку 2 гола на последните 3 од тие натпревари.

Објавено на :
28 / Dec / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување