Чемпионшип

icon

Сите кратки вести

Кардиф постигнува најмалку 2 гола...
Кардиф постигнува најмалку 2 гола на последните 6 меѓусебни средби против екипата на Брентфорд
Дерби победува без примен гол на...
Дерби победува без примен гол на последните 4 натпревари на домашен терен
Блекбурн игра со 0-2 гола на...
Блекбурн игра со 0-2 гола на последните 10 натпревари на гостински терен
Хал нема пораз на последните 5...
Хал нема пораз на последните 5 гостувања кај Дерби
Ипсвич постигнува најмалку 2 гола...
Ипсвич постигнува најмалку 2 гола и победува на 6 од последните 7 меѓусебни средби против екипата на Ротерам
Ридинг има само 1 пораз на...
Ридинг има само 1 пораз на последните 14 меѓусебни средби од екипата на Брајтон
Блекбурн игра со 0-2 гола на...
Блекбурн игра со 0-2 гола на последните 8 натпревари на гостински терен во Чемпионшип
Болтон и Ипсвич играат со 0-2...
Болтон и Ипсвич играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни средби
Бирмингем не прима гол на 6 од...
Бирмингем не прима гол на 6 од последните 8 натпревари во Чемпионшип
Кардиф нема пораз на последните...
Кардиф нема пораз на последните 13 натпревари на домашен терен во Чемпионшип, а победува и на 5 од последните 6 меѓусебни средби на домашен терен против Лидс

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување