Чемпионшип

icon

Сите кратки вести

Волвс и Бристол Сити играат со ГГ...
Волвс и Бристол Сити играат со ГГ и 3+ на 5 од последните 6 меѓусебни средби
Мидлсборо победува на последните...
Мидлсборо победува на последните 4 меѓусебни средби против Ротерам и при тоа не прима гол на последните 3 од тие натпревари
Хал не прима гол на 7 од...
Хал не прима гол на 7 од последните 8 натпревари во Чемпионшип
Блекбурн и Мидлсборо играат Х-Х...
Блекбурн и Мидлсборо играат Х-Х на последните 4 меѓусебни средби
Болтон и Барнли играат со 0-2...
Болтон и Барнли играат со 0-2 гола на 9 од последните 10 меѓусебни средби
Болтон прима најмалку 2 гола и...
Болтон прима најмалку 2 гола и игра со 3+ на последните 6 првенствени гостувања
Престон постигнува најмалку 2...
Престон постигнува најмалку 2 гола на 6 од последните 7 меѓусебни средби против екипата на Чарлтон
Бристол Сити денес без Ајлинг (...
Бристол Сити денес без Ајлинг (одбрана, 27/0), Литл (одбрана, 19/0) и Бејкер (средина, 24/1)
Ридинг не прима гол на последните...
Ридинг не прима гол на последните 5 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Ротерам
Мидлсборо игра со 0-2 гола на...
Мидлсборо игра со 0-2 гола на последните 8 натпревари на домашен терен во Чемпионшип

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување