Чемпионшип

icon

Сите кратки вести

Хадерсфилд нема пораз на...
Хадерсфилд нема пораз на последните 6 гостувања кај МК Донс (3 победи)
Фулам и Чарлтон играат со 3+ на...
Фулам и Чарлтон играат со 3+ на последните 5 дуели на теренот на Фулам
Болтон игра со 3+ на последните 6...
Болтон игра со 3+ на последните 6 првенствени натпревари
Кардиф и Брајтон играат со...
Кардиф и Брајтон играат со нерешен резултат на 5 од последните 6 меѓусебни натпревари
Блекбурн игра 0-2 гола на 10...
Блекбурн игра 0-2 гола на 10 средби по ред
Блекбурн е во серија од 9...
Блекбурн е во серија од 9 натпревари во Чемпионшип на кои игра со 0-2 гола
Барнли и Хал играат со 0-2 гола...
Барнли и Хал играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни средби на теренот на Барнли и при тоа Барнли е без примен гол на 6 од тие натпревари
Фулам има само 1 победа на...
Фулам има само 1 победа на последните 14 натпревари во Чемпионшип
Брајтон не прима гол на 6 од...
Брајтон не прима гол на 6 од последните 8 меѓусебни средби од екипата на Брентфорд
Ридинг победува на 8 од...
Ридинг победува на 8 од последните 9 меѓусебни средби против екипата на Ипсвич

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување