Чемпионшип

icon

Сите кратки вести

Барнли постигнува најмалку 3 гола...
Барнли постигнува најмалку 3 гола и победува на последните 3 натпревари во Чемпионшип
Дерби постигнува најмалку 2 гола...
Дерби постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 4 меѓусебни средби против екипата на Престон
Бренфорд игра со 0-2 гола и при...
Бренфорд игра со 0-2 гола и при тоа нема пораз на последните 5 меѓусебни средби со Лидс
Мидлзбро нема примено гол на...
Мидлзбро нема примено гол на последните 9 првенствени натпревари на домашен терен
Мидлзбро е во серија од 9...
Мидлзбро е во серија од 9 првенствени натпревари без примен гол (8 од нив ги добива)
Барнли е без примен гол на 5 од...
Барнли е без примен гол на 5 од последните 7 натпревари во Чемпионшип
Ротерам губи со полувреме-крај на...
Ротерам губи со полувреме-крај на 6 од последните 7 натпревари на гостински терен во Чемпионшип
Мидлсборо е без примен гол на...
Мидлсборо е без примен гол на последните 8 натпревари на домашен терен во Чемпионшип
Блекбурн е без постигнат гол на...
Блекбурн е без постигнат гол на последните 3 натпревари во Чемпионшип
Ипсвич е во серија од 5...
Ипсвич е во серија од 5 последователни победи на гостински терен во Чемпионшип

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување