Чемпионшип

icon

Сите кратки вести

Дерби и Бристол Сити играат со 2-...
Дерби и Бристол Сити играат со 2-3 гола на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Волвс и Нотингем Форест играат со...
Волвс и Нотингем Форест играат со 3+ на последните 5 меѓусебни средби на теренот на Волвс
По доаѓањето на Пол Ламберт,...
По доаѓањето на Пол Ламберт, Блекбурн нема пораз на 6 последователни натпревари во Чемпионшип
КПР игра НГ на 7 по ред, а 6 се 0...
КПР игра НГ на 7 по ред, а 6 се 0-2 гола
Болтон е без победа на последните...
Болтон е без победа на последните 11 натпревари во Чемпионшип
Барнли и Брајтон играат со 0-2...
Барнли и Брајтон играат со 0-2 гола на 9 од последните 10 меѓусебни средби
Мидлсбро игра НГ на 7 од сите 8...
Мидлсбро игра НГ на 7 од сите 8 средби дома сезонава
Нотингем е во серија од 9...
Нотингем е во серија од 9 натпревари без победа, а Дерби е во серија од 10 натпревари без пораз
Ридинг игра со 0-2 гола на 10 од...
Ридинг игра со 0-2 гола на 10 од последните 11 натпревари на домашен терен
Брентфорд игра 3+ на 15 од...
Брентфорд игра 3+ на 15 од последните 16 средби дома

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување