Чемпионшип

icon

Сите кратки вести

Кардиф и Бристол Сити играат со 3...
Кардиф и Бристол Сити играат со 3+ на последните 7 меѓусебни натпревари
Болтон има само 1 победа во...
Болтон има само 1 победа во последните 17 првенствени натпревари
Бристол Сити и Нотингем играат со...
Бристол Сити и Нотингем играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари
Брентфорд игра со ГГ на 7 од...
Брентфорд игра со ГГ на 7 од последните 8 првенствени натпревари
Мидлзбро е во серија од 5...
Мидлзбро е во серија од 5 првенствени победи(на сите постигнува минимум 2 гола), меѓутоа во дуелите со Лидс има само 1 победа во последните 6 меѓусебни средби
Барнли нема пораз на последните...
Барнли нема пораз на последните 10 натпревари против Дерби (8 победи)
Болтон губи без постигнат гол на...
Болтон губи без постигнат гол на 3 последователни натпревари на гостински терен во Чемпионшип
Престон победува на 6 од...
Престон победува на 6 од последните 7 дуели на домашен терен против Ипсвич ( последните 3 ги добива со Х-1)
Бристол Сити нема пораз на...
Бристол Сити нема пораз на последните 5 гостувања кај Мидлзбро
Фулам ги добива последните 5...
Фулам ги добива последните 5 дуели против Хадерсфилд

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување