Англија Лига 1

20:45   Колчестер игра со 3+ на последните 6 првенствени натпревари (5 од нив се ГГ3+), а во дуелите со Брадфорд игра со нерешен резултат на 6 од последните 8 меѓусебни натпревари.

20:45   Гилингам игра со 2-3 гола на 6 од последните 7 првенствени натпревари. Флитвуд е во серија од 5 натпревари без победа (4 порази)

20:45   Бјури нема пораз на последните 13 првенствени натпревари на гостински терен (10 победи). Питербро игра со ГГ на последните 6 натпревари на домашен терен.

20:45   Сканторп и Валсал играат со ГГ на 11 од последните 12 меѓусебни натпревари.

Објавено на :
29 / Sep / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување