Англија Лига 1 (статистика)

Нортемптон игра 3+ на 5 од последните 6 гостувања

Бристол Роверс игра ГГ на 8 од 9 средби дома (6 од нив со резултат 2:1 или 1:2)

Флитвуд Таун игра со резултат 2:1 на 5 меча по ред

На 11 од 12 средби меѓу МК Донс и Честерфилд немало победа на тимот домаќин

Оксфорд и Гилингам играат НГ и 0-1 гол на 6 свои средби по ред. Гилингам игра ГГ на 16 од сите 18 меча во лигата сезонава.

Олдам игра 0-2 гола на 9 од последните 10, од кои 8 се и НГ. Против Порт Вејл игра 0-2 гола на 5 по ред

Рочдејл игра НГ на 9 меча по ред

Болтон игра НГ и 0-2 гола на 9 од посследните 10 средби во лигата

Објавено на :
22 / Nov / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување