Англија - Лига 1 (статистика - 03.09)

АФЦ Вимблдон нема победа на сите 5 средби во сезоната

Болтон нема пораз на 5 меча во ред

Порт Вејл игра со НГ на 4 од 5-те средби сезонава

Ковентри игра 0-2 гола на 4 од 5 меча, како и на 3 од последните 4 против Флитвуд Таун

Милвол игра со 3+ на сите 5 средби сезонава (4 од нив и ГГ ), а против Брадфорд дома игра нерешено на 3 по ред

Објавено на :
03 / Sep / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување