Англија Лига 1 - Вторник

20:45   Брадфорд нема пораз на последните 5 натпревари на домашен терен од екипата на Ковентри, како и на последните 8 натпревари против Ковентри.

20:45   Кру ги добива последните 5 гостувања кај Колчестер.

20:45   Милвол има само 1 пораз на последните 9 првенствени натпревари (5 победи).

20:45   Гилингам игра со ГГ на 8 од последните 9 првенствени натпревари (7 се ГГ3+, а 6 се ГГ4+).

20:45   Олдам е во серија од 8 натпревари на домашен терен без победа.

20:45   Питербро игра со ГГ на 10 од последните 11 натпревари на домашен терен. Денес ќе иде без 2 дефанзивци.

 

 

Објавено на :
23 / Nov / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување