Англија - Лига 1 (вторник 16.02)

1. Олдам игра со 0-2 гола на 5 гостувања по ред и е без победа на 10 од последните 11 меча.

2. Кру игра со 0-2 гола на последните 5 меча.

3. Бури игра НГ на 8 од последните 10 и на 5 од последните 7 не дава гол.

4. Колчестер прима најмалку по 2 гола на 13 од последните 16 меча во лигата

Објавено на :
15 / Feb / 2016

Тагови:

Фудбал, Англија, лига 1, статистика
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување