МК Донс - Порт Вејл

Порт Вејл игра ГГ 3+ на 6 од последните 7.

Денеска е без Тавареш (10/0) и Фреитас (5/0) од средината и Форестер (напад, 7/2)

МК Донс не прима гол на 3 од последните 4 лигашки средби со Порт Вејл

Домаќините се без победа на домашен терен на 10 меча по ред (8 порази)

Гостите немаат победа на гости на 6 меча во низа.

 

 

Објавено на :
09 / Oct / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување