Питерборо - Свиндон

Питерборо е единствен тим во Лига 1 без нерешен резултат досега.

Против Свиндон играат ГГ3+ на 5 од последните 7 меча.

Свиндон нема победа на 8 меча по ред на гости, а против Питерборо даваат најмалку по 2 гола на 5 од последните 6 гостувања.

Свиндон е без Вајт (одбрана, 5/0), Касим (средина, 4/1), Стјуарт (средина, 3/0) и Обика (напад, 1/0).

Објавено на :
03 / Sep / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување