Лига 1

icon

Сите кратки вести

Свиндон игра 3+ на 8 по ред дома
Свиндон игра 3+ на 8 по ред дома
Олдам игра ГГ на 6 од последните...
Олдам игра ГГ на 6 од последните 7 средби
Блекпул нема изиграно нерешено на...
Блекпул нема изиграно нерешено на 10 меча по ред, а на 8 дома во низа игра 0-2 гола
Саутенд и Бери играат со 0-2 гола...
Саутенд и Бери играат со 0-2 гола на последните 12 меѓусебни средби
Сканторп прима минимум 2 гола на...
Сканторп прима минимум 2 гола на последните 15 првенствени натпревари на гостински терен
Шрусбери ги добива последните 5...
Шрусбери ги добива последните 5 дуели против Бартон на домашен терен (4 од нив без да прими гол)
Брадфорд и Порт Вејл играат со 0-...
Брадфорд и Порт Вејл играат со 0-2 гола на последните 10 првенствени натпревари на теренот на Брадфорд
Кру игра со 0-2 гола на...
Кру игра со 0-2 гола на последните 10 натпревари на домашен терен во Лига 1
Питерборо игра со 0-2 гола на...
Питерборо игра со 0-2 гола на последните 7 натпревари на гостински терен во Лига 1
Свиндон победува на последните 7...
Свиндон победува на последните 7 меѓусебни средби против екипата на Порт Вејл

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување