Лига 1

icon

Сите кратки вести

Домаќинот нема победа на...
Домаќинот нема победа на последните 8 натпревари помеѓу Престон и Донкастер
МК Донс има само 1 победа на...
МК Донс има само 1 победа на домашен терен против Честерфилд
Нотс Каунти ги добива последните...
Нотс Каунти ги добива последните 6 дуели против Колчестер, притоа постигнува минимум 2 гола
Барнсли и Ковентри играат со 2-3...
Барнсли и Ковентри играат со 2-3 гола на последните 5 натпревари на теренот на Барнсли
Олдам без 2 стандардни играчи од...
Олдам без 2 стандардни играчи од одбраната
Гилингем игра со 3+ на 12 од...
Гилингем игра со 3+ на 12 од последните 14 натпревари во Лига 1
Волсол и Лејтон Ориент играат со...
Волсол и Лејтон Ориент играат со 0-2 гола на 14 од последните 17 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување