Англија Лига 2

20:45   Даг ан Ред игра со ГГ на 6 од последните 7 првенствени натпревари. Нотс Каунти игра со ГГ на 5 од последните 6 првенствени натпревари.

20:45   Лејтон О. и Сканторп играат со 4+ на последните 5 меѓусебни натпревари (4 од нив се 5+).

20:45   Крули Таун игра со НГ на 6 од последните 7 првенствени натпревари.

20:45   Плимут игра со ГГ на 8 од последните 9 првенствени натпревари на домашен терен. Барнет игра со 4+ на 5 од последните 6 првенствени натпревари. Барнет има само 1 победа на последните 9 првенствени натпревари на гостински терен.

20:45   Ексетер игра со 3+ на последните 10 првенствени натпревари на гостински терен.

20:45   Стивиниџ победува и постигнува минимум 3 гола на последните 3 натпревари на домашен терен против Мансфилд.

20:45   Нортемптон нема пораз на последните 4 гостувања кај Вимблдон.

20:45   Јорк и Оксфорд играат со 0-1 гол на последните 5 меѓусебни натпревари (3 се со резултат 0:0).

Објавено на :
29 / Sep / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување