Англија - Лига 2 (статистика - 03.09)

Кру и Донкастер играат ГГ на 6 свои средби по ред

Кембриџ нема победа досега во лигата, а против Мансфилд не губи на последните 6 дуели (4 нерешени)

Барнет игра 0-2 гола на 5 меча по ред

Нотс Каунти играа ГГ на 4 по ред (3 се и 3+), Гримсби игра ГГ3+ на 4 во низа

Челтенхам игра со 0-2 гола на 5 по ред

Портсмут игра со 0-2 гола на 5 по ред

Стивениџ ги добива последните 6 меча со Хартлпул (4 се НГ )

Хартлпул игра ГГ на сите 5 средби (4 се 3+)

Објавено на :
03 / Sep / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување