Њупорт - Хартлепул ( отсуства )

Њупорт:

Рајан Џексон ( одбрана ) 29 натпревари
Ендрју Хуџис ( одбрана ) 16 натпревари
Џо Деј ( прв голман ) 16 натпревари
Роби Вилмот ( ср.ред ) 15 натпревари

Хартлепул:

Метју Бејтс ( одбрана ) 23 натпревари
Мајкл Вудс ( ср.ред ) 23 натпревари
Арон Чибола ( ср.ред ) 16 натпревари
Скот Фенвик ( напад ) 14 натпревари / 5 гола
Томи Милер ( ср.ред ) 14 натпревари

Објавено на :
03 / Apr / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување