Њупорт игра 0-2 гола на...

... 5 средби по ред дома, од кои 3 ги губи 1:0.

Против Челтенхам играат со 0-1 гол на 3 во низа (1 нерешена), а двата тима победиле на гости со резултат 0:1.

Њупорт на располагање нема 1 дефанзивец и 2 напаѓача (дале по 7 гола).

Објавено на :
13 / Mar / 2015

Тагови:

Англија, лига 2, Њупорт, Челтенхам, Отсуства, статистика
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување