Лига 2

icon

Сите кратки вести

Бартон и Саутенд играат со 0-2...
Бартон и Саутенд играат со 0-2 гола на 9 од последните 10 меѓусебни средби, а 6 од тие натпревари завршуваат и со 0-1 гол
Портсмут и Челтенам играат...
Портсмут и Челтенам играат нерешено на 3-те меѓусебни средби последните 2 сезони

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување