Англија - Премиер лига (02.10)

Манчестер Јунајтед - Стоук

Јунајтед ги добива последите 8 меча дома против Стоук и на сите нив дава барем по 2 гола.

Тотенхем - Манчестер Сити

Играат 3+ на 10 од последните 12 меча на теренот на Тотенхем. Последните 5 нивни средби имаат 22 гола
Сити игра 3+ на сите 6 меча во лигата.
Немаат изиграно нерешено на 11 нивни меча по ред.
Хери Кејн е отсутен кај Тотенхем, додека незивесни се Роус, Дајер, Сисоко и Дембеле.

Лестер - Саутемптон

Лестер нема пораз дома на 18 меча по ред.
Лестер добива со полувреме-крај 6 од последните 8 меча дома.
Саутемптон нема примено гол на 2 средби во низа.

Барнли - Арсенал

Барнли игра 0-2 гола на 17 од последните 19 меча.
Арсенал игра 3+ на 7 од последните 8.

Објавено на :
02 / Oct / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување