Кристал Палас - Вест Хем

Кристал Палас без Дан (одбрана, 5/2) и Соаре (одбрана, 3/0).

Вест Хем без Бирам (одбрана, 5/0), Масуаку (одбрана, 5/0), Керол (напад, 1/0) и Аје (напад, 1/0).

Кристал Палас прима гол на сите 7 натпревари во Премиер сезонава.

Вест Хем прима најмалку 2 гола на 8 од последните 9 натпревари на гостински терен сезонава и при тоа игра со 3+ на сите тие 9 натпревари.

Кристал Палас и Вест Хем играат со ГГ и 4+ на последните 4 меѓусебни средби последните 2 сезони.

Објавено на :
15 / Oct / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување