Премиер Лига

icon

Сите кратки вести

ВБА има 1 победа на последните 9...
ВБА има 1 победа на последните 9 меча дома и само на 1 не примил гол
Челзи победува без примен гол на...
Челзи победува без примен гол на последните 5 натпревари во Премиер, како и на последните 6 меѓусебни средби против екипата на Мидлсборо
Тотенехем е во серија од 4...
Тотенехем е во серија од 4 последователни натпревари во Премиер на кои игра со нерешен резултат
Лестер е без победа на 7...
Лестер е без победа на 7 последователни натпревари на гостински терен во Премиер
Стоук победува на 5...
Стоук победува на 5 последователни меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Бурнемут
Ливерпул постигнува најмалку 2...
Ливерпул постигнува најмалку 2 гола, игра со 3+ и победува на 7 од последните 8 натпревари во Премиер
Свонси прима најмалку 2 гола на 5...
Свонси прима најмалку 2 гола на 5 од последните 6 натпревари во Премиер
Манчестер Сити победува на 10 од...
Манчестер Сити победува на 10 од последните 11 меѓусебни средби со екипата на Кристал Палас
Сандерленд е без постигнат гол на...
Сандерленд е без постигнат гол на последните 3 натпревари на гостински терен во Премиер
Кристал Палас губи со полувреме-...
Кристал Палас губи со полувреме-крај на последните 3 првенствени натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување