Премиер Лига

icon

Сите кратки вести

Манчестер Сити и Мидлсборо играат...
Манчестер Сити и Мидлсборо играат со 0-2 гола на 9 од последните 11 меѓусебни средби
Челзи нема пораз од Евертон на...
Челзи нема пораз од Евертон на последните 22 натпревари на домашен терен
Кристал Палас и Ливерпул играат...
Кристал Палас и Ливерпул играат со ГГ и 3+ на последните 8 меѓусебни средби
Барнли прима најмалку 3 гола на...
Барнли прима најмалку 3 гола на последните 3 натпревари на гостински терен во Премиер
Манчестер Сити победува на 9...
Манчестер Сити победува на 9 последователни натпревари против екипата на ВБА
Ватфорд игра со 3+ на последните...
Ватфорд игра со 3+ на последните 6 натпревари на домашен терен во Премиер и при тоа прима најмалку 2 гола на 5 од тие натпревари
Сандерленд и Арсенал играат со 0-...
Сандерленд и Арсенал играат со 0-2 гола на 8 од последните 10 натпревари на теренот на Сандерленд
Ватфорд постигнува гол на 15 од...
Ватфорд постигнува гол на 15 од последните 16 меѓусебни средби против екипата на Мидлсборо
Тотенхем имаат само 2 порази на...
Тотенхем имаат само 2 порази на последните 19 натпревари на гостински терен во Премиер т.е. само 1 пораз на последните 13 меѓусебни средби од екипата на ВБА
Манчестер Сити постигнува...
Манчестер Сити постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на последните 6 натпревари на домашен терен во Премиер

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување