Премиер Лига

icon

Сите кратки вести

Манчестер Јунајтед денес без...
Манчестер Јунајтед денес без суспендираните Ди Мариа и Еванс, како и без повредениот Ван Перси
Челзи игра со 0-2 гола на...
Челзи игра со 0-2 гола на последните 6 натпреври на домашен терен во Премиер
Стоук победува на 5...
Стоук победува на 5 последователни натпревари на гостински терен кај ВБА и при тоа не прима гол на 4 од тие натпревари
Барнли и Манчестер Сити играат со...
Барнли и Манчестер Сити играат со ГГ и 3+ на последните 5 меѓусебни средби, а 4 од тие натпревари завршиле и со 6+
Тотенехем игра 3+ на 9 од...
Тотенехем игра 3+ на 9 од послдените 10, од кои 8 се и ГГ
Саутемптон игра со 0-2 гола на 8...
Саутемптон игра со 0-2 гола на 8 од последните 9 натпревари во Премиер и при тоа е без постигнат гол на последните 3 на домашен терен
Астон Вила не постигнува гол на 8...
Астон Вила не постигнува гол на 8 од последните 10 натпревари во Премиер и при тоа губи на последните 7 од тие натпревари
Стоук и Хул играат со 0-2 гола на...
Стоук и Хул играат со 0-2 гола на 9 од последните 11 меѓусебни средби
Манчестер Јунајтед постигнува...
Манчестер Јунајтед постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на 6 од последните 7 натпревари на домашен терен во Премиер
Саутемптон игра со 0-2 гола на 8...
Саутемптон игра со 0-2 гола на 8 од последните 10 натпревари на гостински терен во Премиер, како и на последните 6 гостувања кај екипата на ВБА

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување