Премиер Лига

icon

Сите кратки вести

Ливерпул нема пораз на последните...
Ливерпул нема пораз на последните 8 натпревари на домашен терен во Премиер, како и на последните 5 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Лестер
Бурнемут прима најмалку 2 гола на...
Бурнемут прима најмалку 2 гола на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен во Премиер
Вест Хем игра со 3+ на 12 од...
Вест Хем игра со 3+ на 12 од последните 13 натпревари во Премиер
Барнли игра со 0-2 гола на...
Барнли игра со 0-2 гола на последните 15 натпревари во Премиер
Кристал Палас има само 2 победи...
Кристал Палас има само 2 победи на последните 23 натпревари во Премиер
Арсенал игра Х-Х на последните 4...
Арсенал игра Х-Х на последните 4 гостувања во Премиер, но победува на 7 од последните 8 меѓусебни средби против екипата на Ватфорд
Лестер постигнува најмалку 2 гола...
Лестер постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 5 натпревари на домашен терен против екипата на Свонси
Сандерленд и Мидлсборо играат со...
Сандерленд и Мидлсборо играат со 0-2 гола на последните 5 меѓусебни средби
На последните 4 средби меѓу...
На последните 4 средби меѓу Манчестер Јунајтед и Саутемптон нема победа на тимот домаќин
Манчестер Сити постигнува...
Манчестер Сити постигнува најмалку 3 гола на 7 од последните 8 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Сандерленд

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување