Премиер Лига

icon

Сите кратки вести

Кристал Палас и ВБА играат со 0-2...
Кристал Палас и ВБА играат со 0-2 гола на 5 од последните 6 меѓусебни средби во Лондон
Хул е без постигнат гол на...
Хул е без постигнат гол на последните 4 меѓусебни средби против екипата на Лестер, како и на последните 3 натпревари во Премиер
Кристал Палас има само 1 победа...
Кристал Палас има само 1 победа на последните 18 натпревари во Премиер
Стоук прима најмалку 4 гола на...
Стоук прима најмалку 4 гола на последните 3 натпревари во Премиер
Астон Вила е во серија од 10...
Астон Вила е во серија од 10 последователни порази во Премиер
Астон Вила е во серија од 9...
Астон Вила е во серија од 9 последователни порази во Премиер
Бурнемут игра со 3+ на последните...
Бурнемут игра со 3+ на последните 6 натпревари во Премиер и при тоа прима најмалку 2 гола на 5 од тие натпревари
Ливерпул постигнува најмалку 2...
Ливерпул постигнува најмалку 2 гола и победува на 9 од последните 10 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Њукасл
Лестер победува без примен гол на...
Лестер победува без примен гол на последните 5 натпревари во Премиер
Арсенал постигнува најмалку 2...
Арсенал постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 6 меѓусебни средби против екипата на Кристал Палас

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување