Премиер Лига

icon

Сите кратки вести

Њукасл губи на 8 последователни...
Њукасл губи на 8 последователни натпревари на гостински терен во Премиер
Манчестер Сити победува на 8...
Манчестер Сити победува на 8 последователни меѓусебни средби со ВБА и при тоа постигнува најмалку 3 гола на последните 5 од тие натпревари
Евертон постигнува најмалку 2...
Евертон постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на последните 6 меѓусебни средби со екипата на Ватфорд
Кристал Палас губи на 6...
Кристал Палас губи на 6 последователни натпревари на домашен терен во Премиер
Арсенал постигнува најмалку 2...
Арсенал постигнува најмалку 2 гола на последните 7 натпревари на гостински терен кај Вест Хем и при тоа победува на последните 5 од тие натпревари
Манчестер Јунајтед има само 1...
Манчестер Јунајтед има само 1 пораз на последните 17 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Евертон
Лестер е без примен гол на 6 од...
Лестер е без примен гол на 6 од последните 7 натпревари на домашен терен во Премиер
Ливерпул постигнува најмалку 3...
Ливерпул постигнува најмалку 3 гола на последните 3 меѓусебни средби на домашен терен против Тотенхем, т.е. најмалку 2 гола на последните 5 натпревари во Премиер
ВБА нема пораз на 11 од...
ВБА нема пораз на 11 од последните 12 меѓусебни средби од екипата на Сандерленд
Арсенал и Ватфорд играат со 3+ на...
Арсенал и Ватфорд играат со 3+ на последните 6 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување