Премиер Лига

icon

Сите кратки вести

Бурнемут и Свонси играат со 3+ на...
Бурнемут и Свонси играат со 3+ на последните 6 меѓусебни средби и при тоа Бурнемут постигнува најмалку 2 гола на 5 од тие натпревари
Норвич губи на 8 од последните 9...
Норвич губи на 8 од последните 9 натпревари во Премиер, како и на 8 од последните 10 меѓусебни средби од Манчестер Сити
ВБА и Манчестер Јунајтед играат...
ВБА и Манчестер Јунајтед играат со 3+ на последните 8 меѓусебни средби во Бирмингем и при тоа Јунајтед нема пораз на тие натпревари
Кристал Палас и Ливерпул играат...
Кристал Палас и Ливерпул играат со 3+ на последните 7 меѓусебни средби
Свонси постигнува најмалку 2 гола...
Свонси постигнува најмалку 2 гола и игра 3+ на последните 5 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Норвич
Манчестер Сити постигнува...
Манчестер Сити постигнува најмалку 3 гола на 7 од последните 8 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Астон Вила
Евертон нема пораз од Вест Хем на...
Евертон нема пораз од Вест Хем на последните 18 меѓусебни средби
Челзи победува на последните 9...
Челзи победува на последните 9 натпревари на домашен терен против екипата на Стоук
Двајцата централни дефанзивци...
Двајцата централни дефанзивци Мбемба и Колочини отустни кај Њукасл
Евертон постигнува најмалку 2...
Евертон постигнува најмалку 2 гола на последните 7 мешусебни средби против екипата на Астон Вила

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување