Гимнасија Ла Плата (отсуства)

Поради инцидентот на ,,пријателскиот" натпревар со екипата на Есдудијантес, за денешниот натпревар против Банфилд, екипата на Гимнасија не може да смета на :

Коронел (одбрана), Брум, Фернандез, Ринаудо, Медина, Мендоза (сите се среден ред), Гарсија, Меца, Мацола, Рашич (напад).

Објавено на :
05 / Feb / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување