Аргентина

icon

Сите кратки вести

Естудијантес игра со 0-1 гол и...
Естудијантес игра со 0-1 гол и при тоа не прима гол на последните 3 натпревари во Примера
Аргентинос Јуниорс и Унион играат...
Аргентинос Јуниорс и Унион играат нерешно на последните 5 меѓусебни средби
Белграно постигнува најмалку 2...
Белграно постигнува најмалку 2 гола на последните 4 меѓусебни средби против екипата на Банфилд
Сан Лоренцо не прима гол на 9 од...
Сан Лоренцо не прима гол на 9 од последните 11 натпревари на домашен терен во Примера, додека пак Арсенал Саранди е без постигнат гол на 7 од последните 9 првенствени натпревари
Розарио Централ игра со 0-2 гола...
Розарио Централ игра со 0-2 гола на последните 6 натпревари во Примера
Унион игра со 0-2 гола на 7 од...
Унион игра со 0-2 гола на 7 од последните 8 натпревари на домашен терен во Примера
Банфилд постигнува најмалку 2...
Банфилд постигнува најмалку 2 гола на последните 6 меѓусебни средби против екипата на Квилмеш
Ривер Плата има само 1 пораз на...
Ривер Плата има само 1 пораз на последните 17 натпревари во Примера и при тоа игра со 0-2 гола на последните 5 од тие натпревари
Расинг Клуб и Вележ играат со 0-2...
Расинг Клуб и Вележ играат со 0-2 и НГ на последните 6 меѓусебни натпревари, а 5 од нив се и 0-1 гол
Индепендиенте игра со 0-2 гола на...
Индепендиенте игра со 0-2 гола на последните 8 натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување