Аргентина

icon

Сите кратки вести

Вележ Сарсфилд ги добива...
Вележ Сарсфилд ги добива последните 5 дуели против Банфилд
На последните 8 дуели помеѓу...
На последните 8 дуели помеѓу Колон и Сан Мартин екипата домаќин нема победа (5 нерешени)
Росарио и Ланус играат со ГГ3+ и...
Росарио и Ланус играат со ГГ3+ и резултат 2:1 на последните 3 меѓусебни дуели (2 добива екипата на Ланус)
Арсенал Саранди е во серија од 5...
Арсенал Саранди е во серија од 5 порази, на 4 не постигнува гол
Гимнасија ЛП нема пораз од Гилмеш...
Гимнасија ЛП нема пораз од Гилмеш на домашен терен
Белграно и Арсенал Саранди играат...
Белграно и Арсенал Саранди играат со 0-2 гола на 6 од последните 7 меѓусебни дуели
Ланус нема пораз на последните 10...
Ланус нема пораз на последните 10 натпревари со Расинг (6 победи)
Вележ Сарсфилд нема пораз на...
Вележ Сарсфилд нема пораз на последните 6 гостувања кај Сан Лоренцо (4 победи)
Сармиенто игра со ГГ3+ на сите 5...
Сармиенто игра со ГГ3+ на сите 5 натпревари на домашен терен оваа сезона
Годој Круз и Вележ Сарсфилд...
Годој Круз и Вележ Сарсфилд играат со ГГ на последните 7 меѓусебни натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување