Аргентина

icon

Сите кратки вести

Сан Мартин и Тигре играат со 3+...
Сан Мартин и Тигре играат со 3+ на последните 6 меѓусебни натпревари, а 5 од нив се ГГ3+
Ривер Плата ги добива последните...
Ривер Плата ги добива последните 5 дуели против Сан Лоренцо, 4 од нив со резултат 1:0
Унион Санта Фе игра нерешено на 5...
Унион Санта Фе игра нерешено на 5 последователни натпревари, како и на последните 2 на домашен терен против Велез
Њувелс Олд Бојс немаат пораз на...
Њувелс Олд Бојс немаат пораз на последните 6 гостувања кај Банфилд ( 4 победи )
Сармиенто Јунин игра ГГ на сите 6...
Сармиенто Јунин игра ГГ на сите 6 средби (5 се и 3+), а Килмеш игра ГГ на 5 по ред
Сан Лоренцо победува на 6 од...
Сан Лоренцо победува на 6 од последните 7 првенствени натпревари
Ривер Плата игра нерешено на...
Ривер Плата игра нерешено на последните 5 натпревари
Сармиенто и Крусеро дел Норте...
Сармиенто и Крусеро дел Норте играат со 0-2 гола на сите 6 меѓусебни дуели, а на 5 од нив со 0-1 гол и НГ
Хуракан и Аргентинос играат со ГГ...
Хуракан и Аргентинос играат со ГГ на 9 од последните 10 меѓусебни средби
Арсенал Саранди нема пораз од...
Арсенал Саранди нема пораз од Индипендиенте на последните 8 натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување