Австрија В - Алтах

Алтах е единствената екипа со 100% учинок на отворањето на новата сезона.

Австрија В има само еден пораз од Алтах на последните 10 дуели на својот стадион (минатата сезона).

Австрија В игра со 3+ на последните 5 натпревари на домашен терен.

Алтах игра со ГГ на 4 од последните 5 натпревари на гостински терен.

Објавено на :
21 / Aug / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување