Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Австрија В нема пораз на...
Австрија В нема пораз на последните 7 дуели со Гродиг (4 нерешени)
Рапид Виена игра со 3+ на 9...
Рапид Виена игра со 3+ на 9 последователни натпревари на домашен терен во Бундеслига
Волфсбергер игра со 0-2 гола на...
Волфсбергер игра со 0-2 гола на последните 7 натпревари во Бундеслига
Рапид ги добива последните 9...
Рапид ги добива последните 9 дуели против Риед
Штурм и Австрија Виена играат со...
Штурм и Австрија Виена играат со ГГ на 9 од последните 10 дуели на теренот на Штурм
Гродиг прима минимум 2 гола на 8...
Гродиг прима минимум 2 гола на 8 од последните 9 првенствени натпревари
Рапид Виена игра со 3+ на...
Рапид Виена игра со 3+ на последните 8 првенствени натпревари на домашен терен
Риед победува и постигнува...
Риед победува и постигнува минимум 2 гола на последните 8 натпревари на домашен терен против Алтах
Волфсбергер нема победа на...
Волфсбергер нема победа на последните 24 натпревари на гостински терен во Бундеслига
Салзбург постигнува најмалку 3...
Салзбург постигнува најмалку 3 гола и победува на последните 6 натпревари на домашен терен против екипата на Гродиг

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување