Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Рапид Виена и Адмира играат со...
Рапид Виена и Адмира играат со нерешен резултат на последните 5 меѓусебни натпревари
Волфсбергер не успева да постигне...
Волфсбергер не успева да постигне гол на 7 од последните 9 натпревари во Бундеслига
Салзбург нема пораз на последните...
Салзбург нема пораз на последните 7 гостувања кај екипата на Штурм
Рапид Виена постигнува најмалку 2...
Рапид Виена постигнува најмалку 2 гола на сите 6 натпревари сезонава
Салзбург победува со полувреме-...
Салзбург победува со полувреме-крај на 6 од последните 7 натпревари на домашен терен во првенството, како и на 5 од последните 7 натпревари на домашен терен против екипата на Австрија Виена
Рид прима најмалку 3 гола и губи...
Рид прима најмалку 3 гола и губи со полувреме-крај на последните 3 првенствени натпревари
Волфсбергер прима најмалку 2 гола...
Волфсбергер прима најмалку 2 гола на 7 од последните 8 натпревари во Бундеслига
Рапид Виена победува на 5...
Рапид Виена победува на 5 последователни натпревари во првенството
Штурм игра со 0-2 гола на 7 од...
Штурм игра со 0-2 гола на 7 од последните 8 натпревари во Бундеслига
Салзбург дава најмалку по 2 гола...
Салзбург дава најмалку по 2 гола на 10 меча по ред против Рид

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување