Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Гродиг прима најмалку 2 гола и...
Гродиг прима најмалку 2 гола и игра со 3+ на последните 4 натпревари во Бундеслига, а игра со 3+ и на 5 од последните 6 меѓусебни средби со Рид
Нојштад и Гродиг играат со 3+ на...
Нојштад и Гродиг играат со 3+ на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари
Австрија Виена и Штурм играат со...
Австрија Виена и Штурм играат со Гг на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Штурм постигнува најмалку 2 гола...
Штурм постигнува најмалку 2 гола на последните 7 натпревари на домашен терен во Бундеслига и при тоа победува на последните 5 од тие натпревари
Салзбург постигнува минимум 2...
Салзбург постигнува минимум 2 гола на последните 11 првенствени натпревари, како и на последните 10 против екипата на Гродинг
Рапид и Адмира играат нерешено на...
Рапид и Адмира играат нерешено на 4 последователни меѓусебни средби
Салзбург нема пораз на последните...
Салзбург нема пораз на последните 21 меѓусебни средби на домашен терен од Рид и при тоа постигнува најмалку 4 гола на последните 3 од тие натпревари
Волфсбергер победува со полувреме...
Волфсбергер победува со полувреме-крај и без примен гол на последните 3 меѓусебни средби против екипата на Австрија Виена
Рапид Виена победува на...
Рапид Виена победува на последните 5 натпревари против Риед
Штурм постигнува најмалку 2 гола...
Штурм постигнува најмалку 2 гола на последните 6 натпревари на домашен терен во Бундеслига и при тоа победува на последните 4 од тие натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување