Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Салзбург победува на последните...
Салзбург победува на последните 10 меѓусебни средби против екипата на Винер Нојштад и при тоа постигнува најмалку 4 гола на последните 3 натпревари на домашен терен против истоимената екипа
Риед нема пораз на последните 19...
Риед нема пораз на последните 19 натпревари против Нојштад
Рид нема пораз на последните 19...
Рид нема пораз на последните 19 меѓусебни средби од екипата на Винер Нојштад
Штурм победува на 8 од последните...
Штурм победува на 8 од последните 10 меѓусебни средби со екипата на Рид
Салзбург и Австрија Виена играат...
Салзбург и Австрија Виена играат со 3+ на последните 7 меѓусебни натпревари
Австрија Виена и Рид играат...
Австрија Виена и Рид играат нерешено на 5 од последните 6 меѓусебни средби
Гродиг и Алтах играат со ГГ и 4+...
Гродиг и Алтах играат со ГГ и 4+ на последните 3 меѓусебни средби
Алтах победува со полувреме-крај...
Алтах победува со полувреме-крај на последните 6 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Австрија Виена има само 1 победа...
Австрија Виена има само 1 победа над Рапид на домашен терен
Нојштад ги добива последните 5 на...
Нојштад ги добива последните 5 на домашен терен против Адмира, а последните 2 натпревари завршуваат со 7+

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување