Бундес лига

icon

Сите кратки вести

Алтах победува со полувреме-крај...
Алтах победува со полувреме-крај на последните 5 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Рид без првиот голман Гебауер,...
Рид без првиот голман Гебауер, Стрекер (средина, 18/1) и Траунер (средина, 15/0)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување