Австрија Лустенау - ЛАСК

Лустенау на 3 од првите 4 кола од новата сезона игра со 0-2 гола.
Заедно со минатата сезона Лустенау игра со 0-2 гола на последните 5 натпревари на домашен терен.
Лустенау има само 1 победа на последните 6 натпревари на домашен терен.

Ласк ги добива 3 од првите 4 натпревари и на сите постигнува минимум 2 гола
Ласк е во серија од 8 првенствени натпревари без пораз (5 победи)

Ласк е во серија од 6 победи над екипата на Лустенау.
Лустенау и Ласк играат со 3+ на 8 од последните 9 меѓусебни натпревари.

Објавено на :
14 / Aug / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување