Лиферинг - Инсбрук

Лиферинг постигнува минимум 4 гола на 4 од последните 5 натпревари на домашен терен.

Инсбрук е во серија од 6 победи на гостински терен.

Инсбрук постигнува минимум 2 гола на 5 од последните 6 натпревари на гостински терен.

 

Објавено на :
19 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување