Австрија

icon

Сите кратки вести

Штурм ќе го пречека Рид без...
Штурм ќе го пречека Рид без Хорват (средина, 8/0), Шмербок (средина, 7/1) и Кинаст (напад, 7/0)
Рапид победува на 10 од...
Рапид победува на 10 од последните 11 дуели со Риед
Волфсбергер и Алтак играат со НГ...
Волфсбергер и Алтак играат со НГ и 0-2 гола на последните 6 дуели на теренот на Волфсбергер
Матерсбург и Риед играат со 3+ на...
Матерсбург и Риед играат со 3+ на 11 од последните 12 дуели на теренот на Матерсбург (8 се и 4+)
Сент Полтен игра со 3+ на...
Сент Полтен игра со 3+ на последните 10 првенствени натпревари на домашен терен (8 се и ГГ3+)
Штурм и Австрија Виена играат со...
Штурм и Австрија Виена играат со ГГ на 10 од последните 11 дуели на теренот на Штурм
Австрија Виена и Рапид Виена не...
Австрија Виена и Рапид Виена не изиграле нерешено на 7 по ред, од кои 6 се 3+
Виена има само 1 победа на 8-те...
Виена има само 1 победа на 8-те меѓусебни средби со Австрија Лустенау последните 2 сезони
Рапид Виена нема пораз на...
Рапид Виена нема пораз на последните 31 натпревар на домашен терен од Риед
Ласк и Лустенау играат со 3+ на 9...
Ласк и Лустенау играат со 3+ на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари (8 од нив се ГГ3+)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување