Австрија

icon

Сите кратки вести

Матерсбург нема одиграно со...
Матерсбург нема одиграно со нерешен резултат на сите 11 натпревари на домашен терен сезонава
Австрија Виена има само 1 победа...
Австрија Виена има само 1 победа над Рапид на домашен терен
Нојштад ги добива последните 5 на...
Нојштад ги добива последните 5 на домашен терен против Адмира, а последните 2 натпревари завршуваат со 7+
Алтах победува со полувреме-крај...
Алтах победува со полувреме-крај на последните 5 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Тирол прима најмалку 2 гола и...
Тирол прима најмалку 2 гола и губи на последните 4 натпревари на гостински терен во првенството, но нема пораз на последните 7 натпревари на гостински терен кај екипата на Капфенберг
Рид без првиот голман Гебауер,...
Рид без првиот голман Гебауер, Стрекер (средина, 18/1) и Траунер (средина, 15/0)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување