Австрија

icon

Сите кратки вести

Риед победува и постигнува...
Риед победува и постигнува минимум 2 гола на последните 8 натпревари на домашен терен против Алтах
Волфсбергер нема победа на...
Волфсбергер нема победа на последните 24 натпревари на гостински терен во Бундеслига
Салзбург постигнува најмалку 3...
Салзбург постигнува најмалку 3 гола и победува на последните 6 натпревари на домашен терен против екипата на Гродиг
Штурм нема пораз на 17 од...
Штурм нема пораз на 17 од последните 19 меѓусебни средби со екипата на Рид
Волфсбергер и Штурм играат со НГ...
Волфсбергер и Штурм играат со НГ и 0-2 гола на последните 5 меѓусебни натпревари
Салзбург постигнува најмалку 2...
Салзбург постигнува најмалку 2 гола на последните 8 меѓусебни средби против екипата на Адмира
Салзбург игра со 3+ на 12 од...
Салзбург игра со 3+ на 12 од последните 13 натпревари на домашен терен во првенството, а игра со ГГ и 3+ и на 6 од последните 7 меѓусебни средби со екипата на Штурм
Волфсбергер не успева да постигне...
Волфсбергер не успева да постигне гол на 9 од последните 10 првенствени натпревари на гостински терен
Алтах и Салзбург играат со ГГ на...
Алтах и Салзбург играат со ГГ на последните 6 меѓусебни натпревари на теренот на Алтах (последните 4 се и ГГ3+)
Рапид Виена и Австрија Виена...
Рапид Виена и Австрија Виена играат со ГГ3+ на последните 5 меѓусебни натпревари (4 од нив се ГГ4+)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување