Австрија

icon

Сите кратки вести

Ласк и Лустенау играат со 3+ на...
Ласк и Лустенау играат со 3+ на последните 8 меѓусебни натпревари (7 од нив се ГГ3+)
Волфсбергер и Рапид играат со 3+...
Волфсбергер и Рапид играат со 3+ на 8 од последните 9 меѓусебни натпревари
Рапид Виена и Салзбург играат со...
Рапид Виена и Салзбург играат со ГГ на последните 11 меѓусебни натпревари (10 од нив се и ГГ3+)
Матерсбург нема пораз на...
Матерсбург нема пораз на последните 9 првенствени натпревари на домашен терен (7 победи)
Рапид Виена и Адмира играат со...
Рапид Виена и Адмира играат со нерешен резултат на последните 5 меѓусебни натпревари
Капфенберг нема пораз на...
Капфенберг нема пораз на последните 8 натпревари на домашен терен од екипата на Ласк
Волфсбергер не успева да постигне...
Волфсбергер не успева да постигне гол на 7 од последните 9 натпревари во Бундеслига
Салзбург нема пораз на последните...
Салзбург нема пораз на последните 7 гостувања кај екипата на Штурм
Рапид Виена постигнува најмалку 2...
Рапид Виена постигнува најмалку 2 гола на сите 6 натпревари сезонава
Салзбург победува со полувреме-...
Салзбург победува со полувреме-крај на 6 од последните 7 натпревари на домашен терен во првенството, како и на 5 од последните 7 натпревари на домашен терен против екипата на Австрија Виена

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување