Австрија

icon

Сите кратки вести

Австрија Виена и Штурм играат со...
Австрија Виена и Штурм играат со Гг на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Лиферинг ги добива последните 3...
Лиферинг ги добива последните 3 гостувања кај Сент Полтен, притоа постигнува минимум 3 гола
Инсбрук на последните 9, а ФАЦ...
Инсбрук на последните 9, а ФАЦ Виена на 4 од последните 5 првенствени натпревари играат со 0-2 гола
Хартберг и Лустенау играаат со НГ...
Хартберг и Лустенау играаат со НГ и о-2 гола на последните 6 натпревари на теренот на Хартберг
Штурм постигнува најмалку 2 гола...
Штурм постигнува најмалку 2 гола на последните 7 натпревари на домашен терен во Бундеслига и при тоа победува на последните 5 од тие натпревари
Салзбург постигнува минимум 2...
Салзбург постигнува минимум 2 гола на последните 11 првенствени натпревари, како и на последните 10 против екипата на Гродинг
Матерсбург постигнува најмалку 2...
Матерсбург постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 4 меѓусебни средби со екипата на Ст.Пелтен
Тирол е без примен гол на 4...
Тирол е без примен гол на 4 последователни натпревари на гостински терен во првенството
Австрија Лустенау игра со 3+ на 8...
Австрија Лустенау игра со 3+ на 8 од последните 9 натпревари на домашен терен во првенството, како и на последните 6 меѓусебни средби со екипата на ЛАСК
Хорн игра со 0-2 гола на 5 од...
Хорн игра со 0-2 гола на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен, но игра со 3+ на 7 од последните 9 меѓусебни средби со Хартберг

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување