Белгија прва лига (27.10)

Гент - Стандард Лиеж

Гент има 100% учинок дома од 5 победи со гол разлика 13:3. Последните 4 средби ги игра 3+.
Стандард игра нерешено на 3 од 5 на гости и сите 3 завршуваат со ГГ4+.
Стандард губи на последните 4 од Гент, а играат 3+ на 4 од последните 5 меѓусебни средби.
Не изиграле нерешено на 10 последни меѓусебни средби.

Беверен - Мускрон

Беверен не прима гол на 3 меча во низа против Мускрон, а нема пораз на 5 по ред.
Мускрон игра ГГ 3+ на 4 средби на гости од изиграни вкупно 5 и нема изиграно нерешено.

Објавено на :
27 / Oct / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување