Белгија Прва Лига

14:30   Гент - Локерен

Гент нема пораз на последните 13 натпревари со Локерен (7 победи).

Гент и Локерен играат со ГГ на последните 20 натпревари на теренот на Гент ( 14 се и ГГ).

Локерен нема победа на последните 10 првенствени натпервари на гостински терен.

18:00   Андерлехт - Шарлероа

Андерлехт победува на 10 од последните 11 натпревари на домашен терен.

Андерлехт победува на последните 8 натпревари со Шарлероа на домашен терен.

20:00   Стандард - Генк

Стандард победува на последните 5 натпревари на домашен терен против Генк

Објавено на :
11 / Sep / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување